Blog

کتاب آوای وحش

کتاب آوای وحش, کتاب آوای وحش, انتشارات آسو

آوای وحش

 

معرفی کتاب آوای وحش

 

کتاب آوای وحش نوشته جک لندن (CALL OF THE WILD) یکی از مشهورترین آثار نویسنده امریکایی جک لندن است که در سال 1903 به چاپ رسید.
در کتاب آوای وحش جک لندن داستان «باک» سگ خانگی و محبوب یک قاضی را به تصویر کشیده است. که بد روزگار از محیط خشن و بی رحم کلوندایک در عصر هجوم ج.یندگان طلا به ایالت یوکان در می آورد. سر در می آورد. این رمان را از تأثیرگذارترین رمان های جک لندن دانسته اند.

باک که یک سگ اهلی و خانگی است از محی های انسانی به دنیایی وحش می رود. در رمان سپید دندان داستان سگ-گرگی را به تصویر می کشد که از بین گرگ ها به دنیایی انسان ها وارد شده است. این دو رمان را رمانهای سگی جگ لندن نامیده اند.

 

معرفی نویسنده کتاب آوای وحش  ( جک لندن):

 

جک لندن نویسنده کتاب آوای وحش (Jack London) در دوازدۀ ژانویه 1876 در سان فرانسیسکو متولد شد و در اوکلند بزرگ شد. دانشگاه نرفت و تحصلات رسمی نداشت و هرچه آموخت . خودآموخته بود و شمار زیادی از آثار ادبی جهان را در کتابخانه عمومی اوکلن خواند.

در سیزده سالگی در کارخانه کنسروسازس مشغول به یک کار سخت و سنگین شد.و بعداً مقداری پول ز نامادریش قرض گرفت و قایقی خرید و به دزدی صدف پرداخت.در سال1893 در یک کشتی شیر شکاری به عنوان یک کلر گر استخدام شد و به شکار شیر دریایی رفت. و در هما سال بازگشتش با مبارزات کارگری هم زبان شد . لذا مدت زمانی را بیکار بود. و کمی بعد در شهر بافلو به زندان افتاد.و بعد از آن به اوگلند برگشت و دبیرستانش را به اتمام رساند.

جک خیلی دوست داشت به دانشگاه کالیفرنیا برود و بعد از سه ماه تلاش مستمر و فشرده در نابستان 1898 در دانشگاه پذیرفت شد. اما دانشگاه را به دلیل بی پولی بعد از یک سال رها کرد.

ئرذ سال 1897 به هراه دیگر جویندگان طلاکلوندایک با کشتی به شهر داوسون در یوکان رفت.و در آن به شدت مریض شد و پزشکی او را درمان کرد. داستان کوتاه برپا کردن آتش یادگار متعلق به این دوره از زندگیش می باشد.
پس لز آن که به اوکلند برگشت به شدت به تبلیغ سوسیالیسم و نوشتن پرداخت. او تلاش می کرد با نوشتن و فروختن آنها از فقر ئ اجبار کار بدنی خلاصی یلبد. و در حین همین تصمیم او و گسترش مجله های عامه پسند ارزان که طرف دار داستان های کوتاه بودند. سبب شد تا او بتواند از نویسندگی به درامد برسد. و خیلی زود نویسنده محبوبی شد و در سال19800 درهمدش از نویسندگی به 25000 دلار رسید.

 

خلاصه داستان آوای وحش

باک سگ خانگی که راوم و با خاطر آسوده و رد رفاهش زندگی می کرد که در یک قما ر به یک عده که وبسیار و وحشت ناک و وحشیانه با او برخورد می کردند و سگم هم به مرور زمان داشت کمکم و مثل خودشان هم دزد می شد و هم وحشی و در اخر هم با گرگ های وحشی همراه شد و با انها رفت.
در کتاب آوای وحش جک لندن چنان در حالات سگ دقیق و نکته بین شده است که به نظر می آید چند روزی سگانه زندگی کرده است . یا کلاً از اول سگ بوده است و اکنون تبدیل به انسان شده است و آثری به جا گذاشته است که منفعت اش یک هیجان کوتاه برای کودک و نوجوان است.

 

کتاب آوای وحشpdf(قسمت اول)

 

کتاب های جک لندن

آشتی ناپذیر
آفتاب سوزان
از خودگذشتگی زنان
تب طلا
جای پای خورشید
جزیره وحشت
خاموشی سپید
در تلاش آتش
در کشوری دوردست
دزدان خلیج
دوزخیان
سرگذشت کشتی اسنارک
سگ سیرک
شراب مالت
طاعون سرخ
عشق زندگی
فرزندان یخبندان
کشتی شکسته‌ها
ندای جنگل
مسافرت در در

رمان سپید دندان اثر جک لندن

The Cruise of the Dazzler (1902)
دختر برف‌ها (۱۹۰۲)
آوای وحش (۱۹۰۳)
The Kempton-Wace Letters (۱۹۰۳)
(published anonymously, با همکاری Anna Strunsky)
گرگ دریا (۱۹۰۴)
بازی (۱۹۰۵)
سپیددندان (۱۹۰۶)
قبل از آدم (۱۹۰۷)
پاشنه آهنین (۱۹۰۸)
مارتین ایدن (۱۹۰۹)
Burning Daylight (۱۹۱۰)
ماجراجو (۱۹۱۱)
طاعون سرخ (۱۹۱۲)
پسر آفتاب (۱۹۱۲)
The Abysmal Brute (۱۹۱۳)
دره ماه (۱۹۱۳)
The Mutiny of the Elsinore (۱۹۱۴)
ستاره گرد (۱۹۱۵)
(published in England as The Jacket)
خانم کوچک در خانه بزرگ (۱۹۱۶)
جری در جزیره (۱۹۱۷)
مایکل، برادر جری (۱۹۱۷)
Hearts of Three (۱۹۲۰)
(novelization of a script by Charles Goddard)
بنگاه آدم‌کشی (۱۹۶۳)
(ناتمام، تکمیل شده توسط رابرت ال. فیش)
مجموعه داستان کوتاه
پسر گرگ یا بچه گرگ ()
داستان‌های دریای جنوب ()
سموک بیلیو ()
خاطرات شرح‌حال گونه
جان بارلی کورن

کتاب سپید دندان

بهترین ترجمه کتاب آوای وحش

قیمت کتاب آوای وحش

رسالت فروشگاه اینترنتی (شهرکتاب آنلاین) انتشارات آسو به عنوان یکی از بهترین سایت های خرید کتاب و همچنین به عنوان بانک کتاب شبانه روزی در خدمت هم میهنان فرهیخته خود می باشد
فروشگاه کتاب انتشارات آسو در فروش اینترنتی کتاب خود (طرح تخفیف کتاب)
انواع کتاب از جمله انواع کتابهای علمی،انواع ژانرهای کتاب،انواع کتاب رمان، انواع کتاب تاریخی،انواع کتاب های روانشناسی،انواع کتاب داستان وانواع سبک کتاب و همچنین
در معرفی کتاب های مفید هم معرفی کتاب های جدید،معرفی کتاب های خواندنی، معرفی کتاب رمان،بهترین کتاب های فلسفی،بهترین کتاب های روانشناسی شخصیت،بهترین کتاب خودشناسی،بهترین کتاب های روانشناسی ۲۰۱۷
و پیشنهاد کتاب برای مطالعه و بهترین کتاب های که ارزش خواندن دارند
همچنین شما می توانید خرید کتاب با تخفیف ویژه(سفارش آنلاین کتاب) را به روش های زیر خرید ار کنید
خرید اینترنتی کتاب(خرید آنلاین کتاب)
خرید تلفنی کتاب
خرید کتاب ارسال با پیک

کتاب خوب مشتری خوب

ارسال رایگان به سراسر کشور در صورت خرید بالای صدو پنجاه هزار تومان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>