خرید کتاب و پرداخت در محل

خرید کتاب و پرداخت در محل

خرید کتاب و پرداخت در محل تقریباً یکی از خدمات فروش اینترنتی کتاب می باشد، مواردی بوده است که وقتی مشتری کتاب خود را سفارش داده و مایل دارند که خرید کتاب با \رداخت در محل صورت بگیرد، آیاکتابی که برای شما فرستاده می شود یا نه و بحث اعتمادسازیدر میان است. ما به شما یان امکان را داده ایم شما میتوانید که با استفاده از سرویس خرید کتاب پرداخت در محل سفارش خود را درب منزل دریافت و سپس اقدام به پرداخت هزینه آن نمایید.

راه حل مسیله، سرویس خرید کتاب و پرداخت در محل است. همانطور که از نام این روش معلوم است، خریداران برای اطمینان از دریافت کالای مدنظرشان تا پیش از دریافت کالا، مبلغ آن را پرداخت کنند و هزینه خرید کتاب را هنگام دریافت کتاب میپردازند. اینکار موجب افزایش اعتماد مشتری با فروشگاه، کسب اطمینان مشتری، فروش آسان در شبکه های اجتماعی و در نهایت افزایش فروش می شود.

 

جهت خرید کتاب با تخفیف از نشر آسو کلیک کنید

 

روش پرداخت در محل

انتشارات اسو یکی از مطرح ترین نشرهای ایران در زمینه چاپ کتاب با کیفیفت می باشد. شما می توانید بعد از انتخاب کتاب، بعد از ثبت سفارش نهایی شما می توانید روش پرداخت در محل را گرینش کنید انتشارات اسو بعد از سفارش نهایی برای شما مشتریان گرامی، ارسال می نماید و هزینه را موقع دریافت کتاب درب منزل پرداخت نمایید.
باید توجه کرد که سروریس پرداخت در محل بدلیل ارتباط مستقیم بین مشتری و فروشنده هنگام دریافت کالا، برای سراسر کشور می باشد و . همچنین شما مشتریان گرامی میتوانید سفارش تلفنی کتاب را هم ازفروشگاه اینترنتی انتشارات اسو داشته باشید.

 

 

روش پرداخت در محل
انتشارات اسو یکی از مطرح ترین نشرهای ایران در زمینه چاپ کتاب با کیفیفت می باشد. شما می توانید بعد از انتخاب کتاب، بعد از ثبت سفارش نهایی شما می توانید روش پرداخت در

محل را گرینش کنید انتشارات اسو بعد از سفارش نهایی برای شما مشتریان گرامی، ارسال می نماید و هزینه را موقع دریافت کتاب درب منزل پرداخت نمایید.

باید توجه کرد که سرویس پرداخت در محل بدلیل ارتباط مستقیم بین مشتری و فروشنده هنگام دریافت کالا، برای سراسر کشور می باشد و . همچنین شما مشتریان گرامی میتوانید

سفارش تلفنی کتاب را هم ازفروشگاه اینترنتی انتشارات اسو داشته باشید.